Par Primavera

Dzīvokļu māja PRIMAVERA ir kvalitātes paraugs. Ēkas būvniecībā, ārējā un iekšējā apdarē izmantoti tikai droši, kvalitatīvi un pārbaudīti materiāli ar ilgu kalpošanas mūžu.

 

Nododot māju ekspluatācijā, PRIMAVERA saņēma Rīgas pilsētas būvvaldes atzinību kā kvalitatīvākais daudzdzīvokļu māju jaunais projekts,kurš uzcelts Rīgā daudzu gadu laikā.

 

Mājas projektu izstrādājis projektēšanas birojs Arhis – pieredzējis un atzīts profesionālis savā jomā.

 

Mājas īpašnieks "Baltic Property Group" ir atbildīgs nekustamo īpašumu attīstītājs, kam rūp sasniegtā rezultāta kvalitāte.

 

Apbalvojumi

PRIMAVERA saņēmusi starptautisko FIABCI „Baltic Prix d’Excellence“ balvu!

Māja PRIMAVERA tika atzīta par uzvarētāju nominācijā „Ģimenei draudzīgākais projekts“ starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas FIABCI konkursā „Baltic Prix d‘Excellence“ 2013, kurā tika vērtēti labākie nekustamo īpašumu objekti no Baltijas.

fiabci

 

PRIMAVERAI piešķirtā balva apliecina, ka Latvijā ir nekustamo īpašumu attīstītāji, arhitekti un būvnieki, kas ir ļoti augstā profesionālā līmenī un droši var sacensties ar citu valstu speciālistiem.

FIABCI ir pasaulē lielākā organizācija, kas apvieno nekustamā īpašuma nozares profesionāļus un to asociācijas no 50 valstīm.Balva tiek pasniegta būvēm, kuras atbilst FIABCI izvirzītajam mērķim – veicināt objektu būvniecību, kas dotu sabiedrībai labāko risinājumu.