Ēka

_5311697 Būvēta, stingri ievērojot ES drošības standartus, izmantojot starptautiski atzītu ražotāju garantētus izejmateriālus.
betons Mājas celtniecībai izmantota izturīgākā no konstrukcijām – dzelzsbetons. Monolīta dzelzsbetona kolonnu un siju karkass, monolīta dzelzsbetona starpstāvu pārsegumi. 
Ārsienas – vieglbetona bloku mūris (250 mm), siltinājums (50 mm) un vēja izolācija (30 mm).
_5271459 Fasādei izmantotas vēdināmās un pašattīrošās Minerit plāksnes (Somija). Ēkas fasāde saglabās sākotnējo izskatu gadiem ilgi. Tā lietū pati attīrīsies, krāsa nenopluks un nebūs jāpārkrāso. Vēdināmā sistēma nodrošinās māju pret mitrumu un pelējuma veidošanos vismaz 60 gadu.
_5311697 Mājai ir dīzeļģenerators, kas nodrošinās autonomu elektrības piegādi ēkai gadījumā, ja mikrorajonā nebūs elektrības.
image007 Mājai ir fasādes apgaismojums. Tas ir regulējams. Ja vēlēsieties, varēsiet skaisti izgaismot sava nama fasādi, padarot svētkus īpašākus.
DSC00472 Bruģēta mājas koplietošanas teritorija. Bruģis kalpos gadiem ilgi. Ja rodas kāda problēma, tā atjaunošana ir ļoti ekonomiska – tikai jānomaina daži akmeņi bojātajā vietā.